Referencie

Máme za sebou už mnoho vydarených projektov.

Takto nás vnímajú naši klienti

V dome bývame presne jeden rok a býva sa nám veľmi dobre. Dom z vašej ponuky sme si vybrali preto, že sme hľadali “dokončený” dom....veľké plus boli dve parkovacie miesta a oplotený pozemok. Najväčšia výhoda sú nízke mesačne náklady. Spoločnosti Domkov ďakujeme za ústretovosť pri vybavovaní hypotéky, komunikácia bola výborná, na všetky otázky sme dostali odpovede prakticky ihneď.

Juraj Š.

V rodinnom dome od spoločnosti Domkov bývam 15 mesiacov a som veľmi spokojný. Na otázku prečo som si vybral dom z ponuky od tejto spoločnosti musím odpovedať, že nič lepšie neexistuje. Nakoľko sa mi páči priestor ako je prakticky využitý každý m2 v dome, páči sa mi pozícia domu, dispozičné riešenia izieb a hlavne to, že všetko je domyslené až do konca. Na dome vidno profesionálne riešenia a kvalitu použitých materiálov.

Peter M.

Do nášho nové domu sa práve teraz sťahujeme a musím veľmi vyzdvihnúť priestorové riešenie domu, na ktoré sme prišli až teraz pri zariaďovaní, že naozaj nič nie je zbytočne veľké ani malé, všetko je veľmi dobre vymyslené. Privítali sme nadštandardný a profesionálny prístup spoločnosti Domkov, dokonca sme dostali aj niečo navyše, s čím sme vôbec nepočítali. Za obrovskú výhodu považujeme profesionálny prístup aj v riešení všetkých úradných náležitostí, skutočne nám odpadli všetky "papierovačky", ktoré sme dostali ako na podnose, všetko bolo vybavené. Ďakujeme. Spokojný klient Ďatelinka

Marcel Ď.

Naša rodina býva v tomto domčeku necelých 6 mesiacov a sme veľmi spokojní, páči sa nám to, že dom je orientovaný tak, aby sme celý deň mali slnko, je priestranný, dokonca aj okolie domu je pekne upravené, takže teraz na jar nám zostáva už len nasadiť pár kvetiniek a oddychovať na terase. Sme radi, že dom sa nachádza na rovinatom teréne. Ak sme aj našli nejaké drobné nedostatky, boli promtne odstránené a nestalo sa nám, že by sme sa nevedeli dohodnúť prípadne dovolať, vždy boli všetci ústretoví.

Darina R.

V rodinnom dome od spoločnosti Domkov bývame zatiaľ iba 3 mesiace, no býva sa nám veľmi dobre. Tento dom sme si vybrali predovšetkým preto, že je to novostavba, je veľmi dobre situovaná, páčia sa nám rozlohy a orientácia izieb. V dome je veľmi dobrá klíma. Všetkým, ktorí chcú kupovať rodinný dom, odporúčame, aby sa obrátili na spoločnosť, na ktorú sa môžu spoľahnúť a to spoločnosť Domkov je.

Ľubica B.

V tomto rodinnom dome bývame 6 mesiacov a býva sa nám veľmi dobre, až na tie mierne malé chybičky, ktoré sa občas objavujú. Ponuka nás zaujala pretože sme hľadali novostavbu a hlavne blízko našich rodných dedín a Kamanová bola hneď vedľa čiže sme ani neváhali a dom si kúpili. Pre nás bola hlavne výhoda vtom, že sme sa mohli hneď nasťahovať, všetko bolo pripravené už na bývanie a to nám vyhovovalo. So spoločnosťou Domkov sme boli spokojní, komunikovali na vysokej úrovni a snažili sa nám vždy vyhovieť. Vybavili prepis vody, elektriny vlastne skoro všetko vybavili za nás.

Karin G.

Naše úspešne zrealizované projekty

Domkov Bošany

Domkov Bošany

Bošany

PREDANÉ

Domkov Rajčany

Rajčany

PREDANÉ

Domkov Solčany

Domkov Solčany

Solčany

PREDANÉ